Didelę dalį prekių turime sandėlyje, todėl galime pasiūlyti greitą pristatymą per 5 darbo dienas. Vidutinis prekių pristatymo terminas 2-4 savaitės.

Prekes visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) pristatome iki Jūsų namo (ten, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas) Baldų pristatymo kaina yra 14 EUR (išskyrus Kuršių Nerijoje) iki Jūsų namo, ten kur gali privažiuoti mikroautobusas. Baldų pristatymo su užnešimu kaina 29 eurai (išskyrus Kuršių Neriją). Baldų pristatymo Kuršių Nerijoje sąlygos tikslinamos individualiai pagal užsakymą. 

Baldai pristatomi nesurinkti, dėžėse, prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, ir visa reikalinga furnitūra. Galime Jums pasiūlyti baldų surinkimo paslaugą. Susisiekite su mumis!

Baldai pristatomi prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką. Baldai pristatomi įmonės transportu arba per siuntų tarnybą. 

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją derinamas individualiai kiekvienam užsakymui.

Preliminarus prekės pristatymo laikotarpis yra 2-4 savaitės, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. 

Pristatymo terminai gali būti pratęsiami dėl gamybos terminų.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.


Palyginti 0