Kaip išsirinkti tinkamus lauko baldus, kad jie džiugintų ne vieną sezoną?

Kaip išsirinkti tinkamus lauko baldus, kad jie džiugintų ne vieną sezoną?

Kaip išsirinkti tinkamus lauko baldus, kad jie džiugintų ne vieną sezoną?

Vis šylant orams, daugelis jau traukiame šašlykines, iškylų rinkinius ir traukiam į gamtą. Daugelis pasiilgę šviesos, saulės ir šilumos, todėl vis daugiau laiko praleidžiame lauke. Kas keliauja į mišką, kas prie vandens telkinių, o tie, kas turi savą kiemą, užtenka tiesiog išeiti pro namų duris. Maloniam laiko leidimui kieme tikrai svarbu geri lauko baldai.

Kas yra geri lauko baldai? Lauko baldų pasirinkimas gana platus. Lauko baldai gali būti pagaminti iš natūralaus medžio, metalo (plieno arba aliuminio), taip pat gali būti ir plastikiniai lauko baldai.

Kas lemia lauko baldų pasirinkimą?
Žinoma, pirmiausiai lauko baldai, kaip ir bet kurie kiti baldai, turi būti patogūs. Tada jau žiūrime, kad būtų ir gražūs. Grožis – subjektyvi sąvoka, todėl renkamės pagal tai, kas kam labiau patinka ir gražu.

Dar svarbūs pasirinkimo kriterijai – lauko baldų priežiūra ir tarnavimo laikas.

Čia gi metaliniai baldai gali būti paveikiami korozijos, be to jie gan sunkūs. Mediniai baldai labai gražu, bet jie dar sunkesni. Įsigijus medinius baldus, juos bus tikrai nepatogu pernešti iš vienos vietos į kitą. Taip pat medis veikiamas aplinkos gali pakeisti spalvą, sutrūkinėti. Svarbu tinkamai prižiūrėti medinius lauko baldus.

Gana paprastas pasirinkimas – plastikiniai lauko baldai. Tokie baldai gaminami iš perdirbamo plastiko. Gamyboje nereikia kirsti medžių, kartu tausojama ir aplinka. Šie baldai lengvi, galima patogiai pernešti iš vienos vietos į kitą. Atsparūs aplinkos poveikui ir lauko sąlygoms. Nereikalauja priežiūros ir tarnauja tikrai ilgai.

Prieš rinkdamiesi lauko baldus, pagalvokite, ar turėsite daug vietos. Galbūt Jūsų terasa didelė ir dažnai priiminėsite draugus, tuomet reiktų rinktis didelį lauko baldų komplektą. Galbūt praverstų stalas-transformeris, kurį galima padidinti ir sumažinti. Jei lauko terasoje praleidžiate daug laiko, tuomet tikrai verta pagalvoti apie patogias sofas ir foteliukus. Dekoratyvinės pagalvėlės juos dar ir papuoš.

O galbūt norite turėti jaukų kampelį buto balkone? Įmanoma ir tai. Pasirinkite nedidelį komplektuką su staliuku ir foteliukas ir galėsite mėgautis pavasario- vasaros malonumais. 

Paskelbta 2016-04-06 Home 0 1784

Palikite komentarąPalikti komentarą

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte komentuoti.
Palyginti 0
Prev
Next