KAIP PASIRINKTI BALDUS MOKINUKUI?

KAIP PASIRINKTI BALDUS MOKINUKUI?

Kaip pasirinkti baldus mokinukui?

Paruošti mokinuko kambarį tėveliams nemenkas įšūkis. Norisi, kad baldai būtų gražūs ir praktiški. Žinona, labai svarbu vaikiškų baldų funkcionalus – tinkamumas augančiam vaikui. Ne ką mažiau svarbu, kad neliktų nuskriausta ir tėvelių piniginė.

Taigi į ką reikėtų atkrepti dėmesį renkantis rašomąjį stalą ir kėdę?

Rašomąjį stalą reikėtų rinktis atsižvelgiant į kambario dydį. Jei vaiko kambarys didelis ir jame telpa papildomos komodos bei lentynos, tuomet rašomojo stalo užteks mažo, tokio, kad tilptų knyga ar sąsiuvinys ir būtų patogu rašyti. Galbūt vaiko patogumui reiktų stalo su stalčiumi kanceliarinėms priemonėms?

Jeigu vaiko kambarys nedidelis ar keli vaikai dalijasi vienu kambariu, vertėtų pagalvoti apie didesnį ir talpesnį rašomąjį stalą su stalčiais, spintelėmis ar papildomomis lentynomis. Tomet patogiai galima susidėti visus mokyklinius reikmenis po ranka. 

Baldų gamintojai tikrai stengiasi įtikti tiek mokinukų skoniui, tiek tėvelių reikalavimams bei jų piniginėms.

Gamintojai siūlo įvairių spalvų, modelių, dydžių rašomųjų stalų. Rašomieji stalai gali būti derinami su visai vaiko kambario baldai. Gali būti visi baldai iš vienos vaikų kambario kolekcijos. Arba galima rinktis atsikirai tik rašomąjį stalą. Išsirinkti tinkantį rašomąjį stalą galite mūsų elektroninėje parduotuvėje .

Prie rašomojo stalo būtinai reikės ir kėdės. Svarbu, kad kėdės rėmas būtų tvirtas ir patikimas. Mažieji išdykėliai mėgsta pasisupti, todėl atkreiptike dėmesį į kėdės stabilumą. Stabilios kėdės gali turėti 5 kojeles. Augančiam vaikui skirta kėdė turi būti su reguliuojamu atlošu, bei reguliuojamu aukščiu. Tokiu būdu kėdė taikysis prie vaiko ir jam augant. Pasirinkite audinį. Tai gali būti medvilninis audinys, kuris bus pralaidus orui, arba oda, kuri bus praktiška ir lengvai valoma.

Ne mažiau svarbu ir spalvos. O kaip gi vaikų kambaryje be jų? Vaikiškos kėdės gali būti ryškios, puoštos mėgstamais herojais. Vaikams tai tikrai patiks. O galbūt ant kėdės betupintis piešinukas bus puikus padėjėjas ruošiant pamokas?

Vaikiška kėdė

Taigi pasirinkimas didelis ir įvairus. Juk norisi mokinukams padėti siekti mokslo vaisių patogioje aplinkoje.

 

Paskelbta 2018-10-23 Home, KAIP PASIRINKTI BALDUS... 0 2335

Palikite komentarąPalikti komentarą

Turite būti prisijungę, kad galėtumėte komentuoti.
Palyginti 0
Next